Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jak to funguje?

Mimořádně jednoduše! Vy si vyberete ryby, které chutnají jako právě vylovené z moře, a my vám je budeme doručovat až k vašim dveřím. Všechny filety už pokaždé dostanete nakrájené na jednotlivé porce, vakuově uzavřené a zmrazené. Snazší cesta ke špičkovým rybám, které jsou už připravené k vaření co? Neexistuje :-)

Chci divoké ryby!

Proč Alaskan Fisherman

  • Ikona zaškrtnutí Ryba jako žádná jiná

    Divoké ryby jsou jednou z nejlepších potravin na světě (ne, nedají se srovnat s ničím, co je k dispozici v supermarketech)

  • Ikona zaškrtnutí Jsou pod naší kontrolou

    Jsme opravdoví rybáři a držíme dohled nad celým procesem (ne, nepouštíme k našim rybám nikoho cizího)

  • Ikona zaškrtnutí Pravidelně až k vám domů

    Ryby dovezeme pohodlně až k vašim dveřím dle zvolené frekvence předplatného (ne, nebudete pro ně muset kamkoliv chodit)

Naše boxy

To je 12 nebo 24 kusů ryb ve zvolené frekvenci předplatného až k vašim dveřím. Jsou na místě porcované, šokově zmrazenéProces šokového zmrazení nevytváří krystalky ledu a neškodí struktuře masa., vakuově balenéMaso se díky tomu nevysušuje a zůstává čerstvé jako právě vylovené z moře. a nemístně chutné.

Chci svůj box

Hrajeme fér

Lovíme ty nejlepší ryby v té nejdivočejší přírodě tím nejšetrnějším způsobem. Tento přístup se propisuje do toho, jak děláme byznys, takže žádné smlouvy malými písmeny a žádné kličky.

Váš program tak můžete kdykoliv upravit nebo zrušit a pokud by vám cokoliv nevyhovovalo, nebo jste z jakéhokoliv důvodu nebyli spokojeni, vrátíme vám peníze.

Zkusím to s vámi!

Košík je prázdný

Mám slevový nebo dárkový kupon

Vyberte ryby