Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vyberte si ryby

Zapomeňte na lososy a tresky, které jste zatím ochutnali. Naše divoké ryby z Aljašky naplavaly tisíce kilometrů a musely o svůj život bojovat. Přežily jen zdravé a silné kusy, které pro vás lovíme ke zdejší přírodě šetrným způsobem. Nejsou to žádní lajdáci ze sádek :D.

Garantujeme vám, že takovou rybu jste ještě neměli (jinak vám vrátíme peníze)! [tooltip link="ⓘ"]Telefonicky, nebo bezkontaktně v rámci svého profilu (v části reklamace) požádejte o vrácení peněz za první objednávku.

Bez otázek vám vrátíme do 10 pracovní dní peníze zpět.

Garanci spokojenosti můžete uplatnit pouze na první objednávku.[/tooltip]

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Standa, České Budějovice

Nedávno jsem vyzkoušel boxy od firmy Alaskan Fisherman s divokým aljašským lososem a jsem velmi ohromen kvalitou ryb.

Jednotlivé porce jsou přiměřené a celkové balení je velmi propracované a během přepravy udrží ryby zmrazené.

Chuť a textura ryb je fantastická. Vřele doporučuji tyto krabičky s lososem, případně treskou každému, kdo hledá zdravé a udržitelné ryby.

Jan Pernica, Praha

Ryby od Alaskan Fisherman kupuji z jediného důvodu. Jsou chuťově naprosto odlišné od ryb stejného druhu, běžně dostupných v ČR. Mám pocit, že jíme jinou rybu. Naše malá dcerka tyto ryby miluje a my s ní.

Petra Vavrincová, Olovnice

Měla jsem možnost ochutnat ryby od firmy Alaskan Fisherman, které jsou už nabalíčkované na váhu a hluboce zmrazené. Jsem opravdu nadšená z jejich chuti, konzistence a nejvíc úžasné je, že díky zpracování jsou téměř bez vody, což opravdu oceňuji. Mohu jen doporučit :).

Georgi Margaritov, Praha

Dobrý den, Kristýno!

Jen jsem Vám chtěl říct, že lososy, které jste nám přinesla, nesnesou absolutně žádné srovnání s tím, co je běžně na trhu. Prostě výtečné!

Díky! G.M.

Michaela Horníková, Tuřany

Jako máma dvou dětí musím doporučit vždy kvalitní ryby v té nejlepší kvalitě. Rychlá dodávka, milá komunikace a nakonec výborná chuť!

Časté dotazy

Košík je prázdný

Mám slevový nebo dárkový kupon

Vyberte ryby