Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vyberte si ryby

Jako zákazníkům Alaskan Fisherman vám nebudeme dodávat jen tak ledajaké ryby. Od nás dostanete jen ty nejlepší kusy s nejlepší kvalitou masa. Podobně jako když vinaři dělají výběr z bobulí, my děláme výběr z ryb.

Ryby na místě porcujemeV boxu je 12 nebo 24 porcí. Každá porce váží 142 g., šokově zamrazujemePředstavte si, že existuje speciální postup zamražení, při němž v rybě nevznikají malé krystalky ledu a nedochází k narušení její konzistence, chuti a zdraví prospěšných látek. a vakuově balímeObecně platí, že v mrazu se ryby vysušují. I tomu lze ale do velké míry předejít, a tak všechny naše ryby vakuujeme, a to prakticky po jednotlivých porcích. A pamatujte - při porušení vakua by se ryba neměla vracet do mrazničky.. Dorazí k vám proto v naprosto nedostižné kvalitě a budou chutnat jako právě vylovené z moře.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Standa, České Budějovice

Nedávno jsem vyzkoušel boxy od firmy Alaskan Fisherman s divokým aljašským lososem a jsem velmi ohromen kvalitou ryb.

Jednotlivé porce jsou přiměřené a celkové balení je velmi propracované a během přepravy udrží ryby zmrazené.

Chuť a textura ryb je fantastická. Vřele doporučuji tyto krabičky s lososem, případně treskou každému, kdo hledá zdravé a udržitelné ryby.

Jan Pernica, Praha

Ryby od Alaskan Fisherman kupuji z jediného důvodu. Jsou chuťově naprosto odlišné od ryb stejného druhu, běžně dostupných v ČR. Mám pocit, že jíme jinou rybu. Naše malá dcerka tyto ryby miluje a my s ní.

Petra Vavrincová, Olovnice

Měla jsem možnost ochutnat ryby od firmy Alaskan Fisherman, které jsou už nabalíčkované na váhu a hluboce zmrazené. Jsem opravdu nadšená z jejich chuti, konzistence a nejvíc úžasné je, že díky zpracování jsou téměř bez vody, což opravdu oceňuji. Mohu jen doporučit :).

Georgi Margaritov, Praha

Dobrý den, Kristýno!

Jen jsem Vám chtěl říct, že lososy, které jste nám přinesla, nesnesou absolutně žádné srovnání s tím, co je běžně na trhu. Prostě výtečné!

Díky! G.M.

Michaela Horníková, Tuřany

Jako máma dvou dětí musím doporučit vždy kvalitní ryby v té nejlepší kvalitě. Rychlá dodávka, milá komunikace a nakonec výborná chuť!

Časté dotazy

Košík je prázdný

Vyberte ryby